Wyszukiwanie
we found 0 wyniki
Wyniki wyszukiwania

Opis funkcji strony internetowej dla agencji nieuchomości

Wersja Basic i Silver

Obie te wersje opisujemy w jednym punkcie, ponieważ wersja Silver to nakładka na wersję Basic zawierająca tylko kilka dodatkowych funkcji którymi są:monitor2

 • funkcja lokalny portal,
 • import ofert z programu agencyjnego (w ustalonym przez nas formacie),
 • ustawienie spersonalizowanego widoku opisu oferty, oraz
 • ustawienia spersonalizowane widoku strony głównej.

Parametry ogólne strony internetowej dla agencji nieruchomości:

 1. strona jest responsywna, to znaczy dostosowana do dobrego oglądania na urządzeniach mobilnych,
 2. użytkownik otrzymuje dostęp do kokpitu  administracyjnego CMS dzięki któremu może: dodawać dowolne artykuły, dodawać zakładki oparty na predefiniowanych układach, dodawać strony agentów, ustawiać treści w menu nawigacyjnych, ustawiać ceny pakietów ogłoszeniowych (to ostatnie w wersji Silver),
 3. na stronę można wprowadzać teksty, pliki PDF, zdjęcia oraz materiały wideo,
 4. strona umożliwia ustawianie nagłówków globalnych oraz indywidualizowanie tych nagłówków dla poszczególnych podstron/zakładek
 5. predefiniowane warianty nagłówków to: mapa z ofertami, duże zdjęcie, Slider z ofertami, Slider animowany, brak nagłówka.
 6. można zastosować dwa poziome menu nawigacyjne,
 7. na poszczególnych stronach można w zależności od wyboru wyświetlać boczne menu: po lewej stronie, po prawej lub wyłączyć wyświetlanie tego menu,
 8. można ustawić kolorystykę strony: menu nawigacyjne, tło, czcionka itp. dostosowując ją do np. koloru logo,
 9. logo w nagłówku może być ustawione z boku lub centralnie. Można też ustawić inne logo dla nagłówka z tłem, a inne dla nagłówka przezroczystego,,
 10. Nagłówek w miejscu prezentacji loga i menu nawigacyjnego może być przezroczysty, lub może zawierać kolorowe tło.

Predefiniowane układy stron/zakładek:

Strona posiada kilka predefiniowanych widoków zakładek na przykład:

 1. strona z listą ofert,
 2. strona z wynikami wyszukiwania,
 3. strony z opisem oferty,
 4. strona porównująca różne oferty (do 4 ofert),
 5. strona agenta nieruchomości,
 6. strona z listą agentów

Indywidualne układy stron/zakładek:

Strona umożliwia wprowadzenie dowolnie komponowanych, własnych zakładek zawierających na przykład: strony informacyjne, aktualności itp. Można tworzyć archiwa takich artykułów, przedstawiać je w układzie blogowym, grupować w kategorie, dodawać tagi.

Wprowadzanie i prezentacja ofert nieruchomości:

 1. oferty nieruchomości można wprowadzać ręcznie, lub poprzez automatyczny import z programu agencyjnego ( import automatyczny tylko w wersji Silver),
 2. ręczne wstawianie ofert może odbywać się poprzez kokpit administracyjny, lub z panelu frontowego ( to drugie w wersji Silver),
 3. w wersji Silver ręczne wprowadzanie ofert może być związane z zapłatą – jest to funkcja „lokalny portal„,
 4. płatności za prowadzenie ofert korzystając z funkcji lokalny portal mogą odbywać się zwykłym przelewem na konto agencji lub za pomocą systemu PayPal.
 5. Korzystanie z funkcji lokalny portal wymaga od użytkownika zalogowania się na stronie agencji nieruchomości. Logowanie może się odbywać również za pomocą konta Facebook.
 6. na stronie oferty nieruchomości można zamieścić jej zdjęcia, opis, mapę, materiały filmowe, plany, statystyki oglądalności, dane agenta prowadzącego wraz z kontaktem do niego. Zapytania mailowe zależności od tego jak przyśle użytkownik mogą trafić do biura agencji lub do agenta i do biura agencji.
 7. strona agenta nieruchomości może zawierać także jeden z predefiniowanych nagłówków.

Wyszukiwanie ofert / prezentacja wyników szukania nieruchomości:

 1. wyszukiwanie ofert ułatwia ośmiopolowa wyszukiwarka,
 2. wyniki wyszukiwania mogą być przedstawione w dwóch wariantach: albo strony z listą ofert, albo strony z listą ofert plus mapą zajmującą 1/2 szerokości strony.
 3. Na stronie z wynikami wyszukiwania ofert znajduje się funkcja umożliwiająca zapisanie użytych parametrów szukania. Dzięki takiemu rozwiązaniu, internauta przeglądający stronę agencji nieruchomości może być w przyszłości automatycznie informowany  o pojawianiu się nowych ofert spełniających jego kryteria.

Strony z listami ofert, lub listami agentów:

Na stronach z listami ofert, lub listami agentów można wyświetlać wszystkie oferty lub wszystkich agentów lub można dokonać wyboru i wyświetlać na przykład oferty tylko na sprzedaż i/lub tylko domy i/lub tylko w danej miejscowości.

Dodatki  wzbogacające działanie strony:

Poniższe dodatki możemy zainstalować na życzenie. Ich zastosowanie wzbogaca możliwości pozyskiwania klientów przez agencje nieruchomości. Ustawienie parametrów tych dodatków może być wykonywane samodzielnie przez użytkownika korzystającego z kokpitu administracyjnego CMS.

 • Moduł SEO – wpływa na poprawę pozycjonowania strony i umożliwia kontrolę prowadzonych akcji reklamowych – 250 PLN,
 • Moduł wielojęzyczności  – strona pod tą samą domeną, ale w różnych językach (od 250 PLN – skonsultuj się z nami).
 • Moduł Newsletter  – umożliwia pozyskiwanie klientów i/lub prowadzenie korespondencji masowej ( od 200 do 450 PLN skonsultuj się z nami)
 • Moduł PopUp  – “inteligentne okienka” zwiększające potencjalne zainteresowanie kontaktem z agencją nieruchomości  (możliwych kilka wariantów, więc co do ceny skonsultuj się z nami)
 • Interaktywne mapy / szkice / plany – umożliwiają wstawianie na zdjęciach, planach, szkicach, wizualizacjach klikalnych pól o dowolnych kształtach zawierających odnośniki tekstowe, obrazy, filmy i przekierowania do innych stron – (zobacz przykład poniżej )

Kliknij na dowolny fragment obrazka

Porównaj Oferty